SSS

SSS

İş Sağlığı ve Güvenliği

İş Güvenliği Uzmanı

Diğer Sağlık Personeli

İşyeri Hekimleri çalışanların sağlığını korumak, sağlıklı çalışabilecekleri bir ortam oluşturmak için görev yaparlar. İşyeri Hekimi olabilmenin şartları vardır. Şartları sağlayan adaylar düzenlenen sınavda başarı göstermeleri halinde İşyeri Hekimi olurlar. Detaylı bilgi için hizmetlerimiz menüsü altında iş sağlığı danışmanlığı sayfasına bakabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanları işyerlerinde güvenli çalışma ortamının sağlanması için danışmanlık hizmeti verirler. İş Güvenliği Uzmanı olmak için şartlar bulunmaktadır. Bu şartları taşıyan adaylar ilgili sınava girerek İş Güvenliği Uzmanı olabilirler. Detaylı bilgi için hizmetler menüsü altındaki İş Güvenliği Danışmanlığı sayfamıza bakabilirsiniz.

Diğer sağlık personelleri işyerlerinde İşyeri Hekimi'ne destek olmaktadırlar. Görev yetki ve sorumlulukları işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları gibi yönetmeliklerde belirtilmiştir. Diğer sağlık personeli olmanın şartları vardır. Bu şartları taşıyan adaylar sınavda da başarılı olurlarsa Diğer sağlık personeli olmaya hak kazanırlar. Daha detaylı bilgi için Hizmetlerimiz menüsü altında Diğer Sağlık Personeli Danışmanlığı sayfasına bakabilirsiniz.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri bakanlık tarafından yetkilendirilen, görev yetki ve sorumlulukları yönetmeliklerle düzenlenmiş, bünyesinde; İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli bulunduran, iş sağlığı ve güvenliği sektöründe danışmanlık hizmeti veren firmalardır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ilgilenir. (İSGGM)

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading